xixi

xixi

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
KUK

KUK

Všetky záhady sveta som vedel vysvetliť, od temna prachu zeme po zenit. Z pút myšlienok a klamov som sa oslobodil. Záhadu smrti neviem rozuzliť! Avicenna

Kolský super vrt !!!

Zachytili sme zvuky pekla ?
V 60-tych rokoch minulého storočia, započali vedci v Sovietskom zväze ambiciózny projekt, ktorého cieľom bolo preniknúť do hlbín Zeme.
Známy je pod názvom Kolský superhlbinný vrt, podľa Kolského polostrova, kde sa nachádza. Medzi laickou verejnosťou sa o ňom hovorí aj ako o „Ceste do pekla“. Prečo?
Doteraz najhlbší vrt na svete bol vyhĺbený pri meste Zapoľarnij na poloostrove Kola na Kamčatke v Rusku. Práce na ňom začali 24. mája 1970 a skončili v roku 1989, kedy mal hĺbku 12 262 m. Vrt mal slúžiť k predpovedaniu zemetrasení. Taktiež snímali šumy v tektonických doskách. Ruský vedec Dimitrij Assakov prehlásil, že v hĺbke 13 km navŕtali dutý priestor z ktorého pomocou mikrofónu bolo počuť krik ľudských hlasov. Teplota ukazovala 1100 stupňov. Assakov doslova prehlásil: Neverím v Boha ani na nebo, ale odteraz verím na peklo. Som presvedčený, že sme navŕtali strop pekla. Počuli sme ľudí, ktorí zavýjali od bolesti – boli to milióny hlasov. Vrtné práce prerušili, lebo pracovníci prepadli panike.
stiahnuť.jpg
reklamy na stránke nedokážem ovplivniť....sorry!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one