xixi

xixi

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
KUK

KUK

Všetky záhady sveta som vedel vysvetliť, od temna prachu zeme po zenit. Z pút myšlienok a klamov som sa oslobodil. Záhadu smrti neviem rozuzliť! Avicenna

Pyramídy máme spojené hlavne s Egyptom a tradičné ihlanovitou štruktúrou. Lenže najznámejšie neznamená automaticky najväčší či najstarší. Kde sa nositelia týchto primátov nachádzajú a aká história sa k nim viaže?
pyramída srelkaa.jpg
O území, nesoucí původně název Núbije, se dnes dělí Súdán a Egypt. A navzdory dějinám, které se s oblastí ani v současnosti nemazlí, tu přežívají četné historické památky, mezi které patří i pozoruhodné pyramidy.
Energie pyramid
unnamed (7).png
Teotihuacan, Mexiko. Do zdí starodávného mexického města jsou zapuštěné velké listy slídy. Nejbližší důl na těžbu slídy je ale až v Brazílii, tisíce kilometrů odtud. Slída je dnes používána v informační a energetické výrobě. Vzniká otázka, proč by indiáni z Teotihuacanu používali při budování pyramid tak těžko dostupný materiál.
Je možné, že stavitelé pyramid znali nějaký zapomenutý zdroj energie, ke kterému bylo nezbytné použití vzácné slídy?
jaskyne.jpg
áhadou, která nepřestává udivovat vědce z mnoha oborů, jsou jeskyně Longyou, které se nacházejí poblíž vesnice Š'-jen Pej-cchun v čínské provincii Zhejiang. Tohle mysteriozní podzemní město s 36 jeskynními sály, kamennými mosty i bazény je právem považováno za osmý div světa. Přesto upadlo na mnoho staletí v zapomenutí a až v roce 1992 je náhodou objevil jeden zvídavý místní vesničan. Od té doby jeskyně vzbuzují více otázek než uspokojivých odpovědí.
taj.jpg
Archeologická bomba roku – tak před třemi lety nazval tisk objev pyramidálních staveb v podzemí italského městečka Orvieto. Jenže s tím historikům přibyla další tajemná hádanka, s níž si zatím neví rady. Jako by nestačilo, že stavitelé těchto podzemních struktur – legendární Etruskové – jsou sami o sobě záhadou!
reklamy na stránke nedokážem ovplivniť....sorry!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one