xixi

xixi

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
KUK

KUK

Všetky záhady sveta som vedel vysvetliť, od temna prachu zeme po zenit. Z pút myšlienok a klamov som sa oslobodil. Záhadu smrti neviem rozuzliť! Avicenna

Obrázok1.gif
dutá zem.jpg
Četli jsme legendární příběhy o tom, jak nacisté zkoumali jižní oblasti naší planety a v Antarktidě dokonce vybudovali tajnou základnu, kterou nazvali Nové Švábsko. Jiní také mluví o Operaci HighJump a další zase o expedici admirála Byrdse, kdy byly ve vzduchu viděny vysoce pokročilé létající stroje, zkoumající nová teritoria.Před nedávnem jsme objevili mapu Třetí Říše, na které je zakresleno několik tajných průchodů, které použily německé ponorky U-Boat k přístupu do mystických podzemních oblastí. Stejně tajemné je to i s kompletní mapou obou zemských polokoulí tajemného království Agartha.
kvet srelkaa.gif
zem srelkaa.jpg
Některé věci je obtížné si představit bez toho, aby nám je někdo převedl názornou formou. Pro hlubiny naší planety to platí dvojnásob – ať už je řeč o geologických vrstvách nebo o hlubinách moří, podívat se na ně z odstupu a uvědomit si jejich mamutí rozměry není dost dobře možné.
Obrázok1.gif
19. 3. 2016 - Otevírání zeměkoule....
Obrázok1.gif
jáááj.jpg
Neuvěřitelné, to čeho se vědci tak dlouho obávali, se událo během dvou týdnu. Vlastníci místního ranče v horách Bighorn během posledního lovu objevili obrovskou prasklinu v zemní kůře. Rozsah katastrofy je velmi nepříznivý: prasklina je více než 700 metrů dlouhá a 40 metrů široká. A to je jen špička ledovce, schopného zničit celý svět.
Obrázok1.gif
Agartha Map.jpg
…..Máme presne stanovené dáta o dutej Zemi a toto je jedna z alternatív, ktorou sa rozptýlila pravda….

Najväčšie maskovanie všetkých dôb je skutočnosť, že existuje civilizácia ľudí, ktorí žijú v centre Zeme. Táto civilizácia je známa ako Agartha (Agharta, Aghartha). Pre niekoho to môže byť neuveriteľné, tak ako pre mňa keď som to počul prvý krát, ale teraz som presvedčený o pravdivosti.
Obrázok1.gif
Priemer až 120 metrov dosahuje diera v zemi v ruskom Solikamsku. Po deviatich mesiacoch je štvornásobne väčšia.
reklamy na stránke nedokážem ovplivniť....sorry!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one