xixi

xixi

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
KUK

KUK

Všetky záhady sveta som vedel vysvetliť, od temna prachu zeme po zenit. Z pút myšlienok a klamov som sa oslobodil. Záhadu smrti neviem rozuzliť! Avicenna

VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ O šišinke ... A ČO VÁM doteraz nechceli POVEDAŤ ..
Vo 49. dni života ľudského plodu novovytvorená šišinka vylučuje do mladého krvného riečišťa substanciu s názvom Dimetyltryptamín skratka DMT, v tom okamihu - ako hovoria staré Védy - duša vstúpi do tela. Preniká k srdcu a stúpa pozdĺž miechy a usadí sa v malej žľaze centra mozgu - tzv. Šišinke (epifýze).
epifýza.jpg
Epifýza, čiže šišinka pineal (latinsky corpus pineal) sa nachádza za III. mozgovú komorou v strednej línii (medzi oboma mozgovými hemisférami). Je orgánom citlivosti na svetlo - "parietálnej oko". Jeho názov je odvodený od tvaru, ktorý je podobný šiškou (lacina Pinea) .U dospelých ľudí je asi 0,8 cm (0,3 palca) dlhá a váži okolo 0,1 g (0,004 unca). Jej priemer je relatívne veľký u detí a začína sa zmenšovať
s prichádzajúcou pubertou. Mikroskopicky je žľaza tvorená pinalocyty (typické endokrinné bunky) a podporujúcimi bunkami, ktoré sú podobné astrocytům v mozgu. U osôb dospelých sa často objavujú v šišinke na röntgenových snímkach usadeniny vápnika.
A teraz pravdivá filozofia o šišinke na biomolekulárnej úrovni, ktorá je naozaj veľmi starostlivo skrývané pred študentmi medicíny. Počas dňa šišinka (aj keď Wikipédie to hovorí inak) je hlavným zdrojom serotonínu - hormónu nášho vnútorného šťastia. Je to tiež jeden z neurotransmiterov. Práve na serotonínu záleží, či nervový signál dorazí do všetkých častí tela. Príliš nízka hladina serotonínu bola pozorovaná u ľudí s depresiou a tiež u ľudí veľmi agresívnych. Počas noci serotonín v šišinke podlieha ďalším premenám na melatonín - to je hormón našich biologických životných cyklov. Okrem toho melatonín ovplyvňuje endokrinný systém, obzvlášť gonadotropnej hormóny - najdôležitejšie hormóny menštruačného cyklu a tvorbu zárodočných buniek. Melatonín zabraňuje predčasnému dospievania a jeho vývoj je úzko spätý s podnetmi svetla a prebieha v súlade s ročným obdobím.

Ďalšie funkcie melatonínu sú biele miesta na mapách lekárskej vedy. Ale je známe, že za 3 - 4 hodiny spánku sa v epifýze nahromadí dostatočné množstvo - začína ďalšia fáza vnútorné alchymistickej premeny ... v hlbokej tme je melatonín syntetizovaný na neuropeptyd 5-Meo-DMT (ako "akashon"), ktorý následne podlieha rýchlej enzymatické premene v DMT - Dimetyltryptamín - špecifická zlúčenina označovaná ako molekula duše .... čítať ďalej

V noci potom najčastejšie dochádza k spontánnemu snívanie a astrálnom projekciami ... ale to je špička ľadovca ....
TUNELY REALIT A DMT
Najprv mi dovoľte začať o jave vnímanie. Samozrejme si uvedomte, že niektoré veci váš mozog prehliada v okolitej realite. Ale uvedomujete si rozsah tohto "ignorovanie"? Vieme, že zo všetkých prichádzajúcich podnetov sme si vedomí z 0,0097% - a to je sakramentsky málo.

To je naša každodenná realita - nazývaná ako tunelová realita a je týmto spôsobom vnímaná ako - tunel reality. Zvyšok nevidíme, pretože v skutočnosti obsahujú veci, ktorým neveríme, neuznávame ich ako pravdepodobné, alebo jednoducho môžeme povedať, že sa nám do hlavy nezmestia. Myslíte si, že vidíte len to, čo vaše oči môžu vidieť? Obraz obdržaný očami je transmitovaný do kôry zrakové, niekoľkokrát prevráti a nakoniec interpretovaný tak, aby zorné pole, ktoré vyhovuje vašim vieram a presvedčenia - v psychológii nazývané ako komfortná zóna. Komfortná zóna je nastavená tak, aby ste sa cítili dobre a bezpečne v dobre známom svete. To, čo nepozná je nepreložiteľné, nevysvetliteľné, šokujúce, nezhodujúce sa s pohľadom - aktuálnym emocionálnym stavom - čiže s viac ako 99,9913% vesmíru - je už vyrezané v priebehu synapsie axónu.
TEÓRIE mnohých svetov
Všeobecná matematika popisuje 33 rozmerov modelu Vesmíru - pozrieme sa na toto - matematika predpokladá existenciu 33 zároveň sa prekrývajúcich realít. Ako sa vlastne zmestia na jedno miesto? Prejdú prizmou slnečného svetla - takže vidíme, že v jednom prúde bieleho lúča sú zmiešané všetky farby dúhy. Nachádzajú sa v jednom mieste vďaka rozdielnym frekvenciám vibrácií energie. Rovnako tak sa to deje v celom vesmíre.
ČO ROBÍ DMT?
Dimetylotryptamin syntetizovaný v epifýze z tryptofánu, jemne povedané rozširuje naše vnímanie. Zvýšená sekrécia (vylučovanie) sa deje vo chvíli, keď sa obrátime do tela. Potom sa samozrejme stretnete s presvedčením, že DMT je halucinogénne substancia - silným psychedelik, a že prebudená šišinka produkuje halucinácie. Preto ľudia v stave smrti a šoku mávajú podobné "halucinácie"

Hovorí sa, že DMT rozširuje vnímanie - mám na mysli, že celkovo odstráni nervové blokády. Aby som bol úprimný v tejto dobe, kedy endokrinné DMT má vplyv na nervový systém, začíname konečne vidieť tých 99,9913% Vesmíru. Nejedná sa o halucinácie - je to celý zvyšok doteraz neviditeľného Vesmíru - Vesmíru s mnohými rozmermi existenciou naraz. Je to koncept, ako nakoniec uvidieť iné inteligencie, žijúci v paralelných svetoch a nadviazať s nimi racionálne komunikáciu. V úzkom SOM (teda triezvom) je naša pozornosť priviazaná len na túto úroveň reality.Vidíme iba len jeden tunel.

Aby som to zhrnul - šišinka so svojím DMT uvoľňuje percepcii okov vnímanie tohto sveta, čiže je naším interdimenzionálnom spínačom videnie realít a skutočností v nich.

Byť si vedomý moha realit, znamená, že ich môžete nielen sledovať, ale doslova skákať medzi nimi a to nielen medzi dimenziami, ale aj medzi rôznymi verziami tých istých vesmírov. To je oveľa viac vyspelejší než astrálne projekcie. Ale endogénne vyskytujúce sa DMT v našom mozgu dokazuje, že sme boli interdimenzionálne bytostii s interdimenzionálnymi možnosťami vnímania od počiatku.

"Šištička je orgán, ktorý prijíma a spracováva geometrické obrazy vesmíru. Všetky žľazy sú pripojené k jemnému plánu s príslušnými geometrickými obrazcami a šišinka, ako uvádza niektorí mystici v sebe spája všetky pôvodné formy. Presne takto pracuje táto žľaza s AKASA - záznamom všetkého, čo sa deje vo vesmíre. šištička nie je len orgánom, ktorý prijíma a ukladá jemné informácie a prechováva celý ich záznam; je aj tým, kde sú zapísané individuálne skúsenosti duše získané z mnohých životov. "

To sú slová Drunvalo Melchizedek - autora knihy Pravdivé tajomstvo kvetu života.
TEMNÝ IZBA
Nie, nemám na mysli klasický "dark room" a tie formy, ktoré sa s ním spájajú. Ide mi o praktiku pravého tmavého izby - čiže izoláciu celkovej zmyslové deprimace - sedieť sám v úplnej tme bez zvukov.

Táto praktika existuje v Tibete, je to jedna z praktík Tao v budhizme a je známa v mnohých kmeňových kultúrach. Po niekoľkých dňoch strávených v absolútnej tme, obrazy vnútri hlavy vychádzajú von a sú tak reálne ako v skutočnosti. Táto praktika poskytuje obrovskú expanziu vnímania. Pokiaľ ide o biochémii mozgu - tak dlhé pobývanie vo tme spôsobuje nahromadenie melatonínu. V ďalšej fáze nastupuje pinolin - epifýza vylučuje endogénnej inhibítor (beta-karbolínmi) enzým MAO - enzým, ktorý rozkladá melatonin.Ve fáze pinolinu je MAO inhibovaný az melatonínu v šišinke začne syntetizovať pinolin, a následne z neho 5-Meo-DMT, ktorý znovu nerozkladá MAO (pretože je inaktivovaný), takže 5-Meo-DMT (ako "akašon") šišinka začína syntetizovať DMT. To je, keď sa obrazy z vašej hlavy začínajú pohybovať doslova za hranicami lebky - a to v presnom slova zmysle. To je miesto, kde sa plnia sny - ihneď.
AKO TO VYZERÁ TECHNICKÝ
Deň 1-3 - fáza melatonínu - Fáza snového bdenia

Deň 3-5 - fáza pinolinu - Prvá vízia, astrálne cestovanie

Deň 6-8 - fáza 5 - Meo-DMT - Pomaly sa otvára vnútorný zrak, zvyšuje telepatia, intuícia

Deň 9-12 - fáza DMT - Vízia zosilňujú, otvára sa vnímanie alternatívnych svetov a paralelných realít. Niektorí hovoria o ultrafialovom a infračervenom videnie v tomto stave. Pokles potreby spánku - spánok prichádza ako joga, čiže meditácie so zachovaním neustáleho vedomia.
DMT
A teraz sa dostávame k otázke, ktorá sa tak, ako tak týka nás všetkých, absolútne nikoho to nepreskočí, ani toho, kto leží na gauči a sleduje televíziu. Mayovia celkom nedávno predstavili autentický obsah vedomostí svojich predkov o predpovedi roku 2012. Sú veľmi nahnevaní nad šírením apokalyptických vízií o konci sveta. Zdôrazňujú, že ich proroctvo hovorí len o transformáciu, nie o žiadnom konci. Ale k veci. Mayovia tvrdia, že dôjde k mimoriadne silnému prúdu nabitých častíc, ktoré mocne zdestabilizují správanie nášho Slnka. V dôsledku týchto zmien dôjde k prepólovaniu Zeme. Na základe sopečnej lávy na Havaji bolo zistené, že magnetické póly sa mení po celú dobu a to po desiatky tisíc až milióny rokov mení svoj ​​smer, až dôjde k prepólovaniu. Priemerná doba medzi prepólovaním vychádza okolo 250 000 rokov, naposledy tomu došlo asi pred 780 000 rokmi. Nie je všeobecne známa teória popisujúca prepólovaniu.

Mayovia hovoria - naši predkovia to už zažili.Oni tvrdia že fenomén prepólovaniu Zeme prináša vždy niekoľko dní tmy. A ak sa ukáže, že je to pravda - čaká povinne "temný izba" celé ľudstvo. To znamená, že u všetkých ľudí nastane šišinková iniciácie, pretože, keď je šišinka vo tme, začne produkovať veľké množstvo DMT - nič už nezostane tak, ako bolo. Potom, ako svet opäť uvidí Slnko - sa v nás zmení celé vnímanie reality. A čo nás čaká na druhej strane šišinky? Neviem, ale prajem nám, aby ... Králik, ktorého budeme nasledovať na druhú stranu reality ... bol naozaj na roztrhanie ...


Zdroj: http://monikaczyrek.blogspot.cz/search/label/PRZEKMINKI%20BLONDYNKI
reklamy na stránke nedokážem ovplivniť....sorry!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one