xixi

xixi

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
KUK

KUK

Všetky záhady sveta som vedel vysvetliť, od temna prachu zeme po zenit. Z pút myšlienok a klamov som sa oslobodil. Záhadu smrti neviem rozuzliť! Avicenna

Dalo by sa zastaviť niečo také nemenné ako bežiaci čas?
čo by povedala na to fyzika...hmm
Predstavme si, že sme v lietadle, ktoré letí na západ nad rovníkom. Na rovníku sú časové pásma široké niečo cez 1600 kilometrov, takže aby sme prešli každú hodinu do iného pásma, musíme letieť rýchlosťou niečo cez 1600 km/h.
Ak vyštartujeme na poludnie, za hodinu preletíme do druhého časového pásma, kde bude znova poludnie. Toto sa stane pri každom prechode do iného časového pásma. Takže celý výlet okolo sveta bude prebiehať v čase medzi poludním a jednou hodinou popoludní.
article_126_haha.jpg
To, čo sa v skutočnosti deje, je úprava pozície lietadla na Zemi vzhľadom k Slnku. Letí opačným smerom rýchlosťou rovnakou ako je rýchlosť rotácie Zeme, preto je Slnko vždy na rovnakom mieste na oblohe. Na poludnie je slnko vždy nad nami, takže počas letu bude stále nad naším lietadlom. Ak sa vám viac páči západ Slnka, môžete si ho vychutnávať počas celej cesty ak vyštartujete večer.

Čo ak by lietadlo mohlo ostať vo vzduchu niekoľko dní alebo týždňov? Zostali by sme v rovnakom čase navždy? Čas ostane rovnaký, ale dátum sa bude meniť. Pretože vždy, keď napoludnie prekročíte dátumovú hranicu, bude síce poludnie, ale poludnie druhého dňa.

Medzinárodná dátumová hranica sa tiahne zo severného k južnému pólu cez Tichý oceán. Je na opačnej strane Zeme ako poludník v Greenwichi.

Pred zavedením dátumovej hranice zistil portugalský moreplavec Fernão de Magalhães (prvý človek, ktorý oboplával Zem), že pri návrate bol celý deň pozadu. Zo záznamov jeho posádky vyrátal, že počas trojročnej cesty videli o jeden západ slnka menej ako ľudia v jeho rodnej krajine.
Zdroj:How Stuff Works

Čas je podvod. Naše tělo nemusí stárnout!

-pri patraní po zastavení času som sa dozvedela, že mi vlastne vôbec nemusíme stárnuť, že čas neexistuje.tak ho nemusíme ani zastavovať....
.......veľa ovplyvniť vieme..a aj trošku rozumiem tomu, že kdo rýchlo žije nevníma okolitý čas, ale žeby až tak?..najvyšší čas začať na ovládaní mysle pracovať.....kým na nenavšívi kamarát............myslím toho.....ako sa to volé?.........aha Alzheimer ...xixi
link na Čas je podvod:
images.jpg
jaajjj.jpg
Čtrnáctiletá Carly Greenbergová drží v náručí svoji starší sestřičku Brooke. Přestože je dívce narozené poblíž Baltimoore v americkém Marylandu již sedmnáct let, vypadá i chová se jako roční batole. Měří pouhých sedmdesát šest centimetrů a váží sedm kilo. Jak je možné, že se pro starší ze sester Greenbergových zastavil čas?
nesmrteľnosť.jpg
Krása večného života je klamlivá – ľudské telo časom chradne. Bunky tela postupne odumierajú a zmysly, pohybové aj mentálne schopnosti sa zhoršujú. To platí pre všetky žijúce bytosti, možno okrem skromnej a často prehliadanej morskej sasanky.
jaaj.jpg
Vyvíjený lék má podobu pilulek, které prý dokáží obnovovat DNA a tím zpomalovat stárnutí. Prozatím byl testován na laboratorních myších. „Buňky starých myší byly k nerozeznání od těch mladých myší, a to po prvním týdnu léčby,“ prohlásil vedoucí výzkumu David Sinclair.
reklamy na stránke nedokážem ovplivniť....sorry!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one