xixi

xixi

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
KUK

KUK

Všetky záhady sveta som vedel vysvetliť, od temna prachu zeme po zenit. Z pút myšlienok a klamov som sa oslobodil. Záhadu smrti neviem rozuzliť! Avicenna

Všetky záhady sveta som vedel vysvetliť, od temna prachu zeme po zenit. Z pút myšlienok a klamov som sa oslobodil. Záhadu smrti neviem rozuzliť! Avicenna

Obrázok1.gif
WP_20160806_14_28_20_Pro_LI.jpg
20. júl 2017 -Náš betón sa časom drobí, ten z antiky sa stáva pevnejším. Vedci zistili, ako to je možné.. Časom sa zhoršuje. Ako naše betónové stavby starnú, obzvlášť, ak ich obmýva more, postupne prichádzajú o svoju pevnosť. Betón sa drobí, statika sa zhoršuje a stavby treba opravovať.
Starovekí Rimania však dokázali vytvoriť betón, ktorý funguje inak. Časom sa dokonca stáva pevnejším - až nakoniec pripomína skaly.
Čo v antike vedeli a my dnes nevieme? Ako to fungovalo? A čo objavili vedci?
kvet srelkaa.gif
zaujimavosti srelkaa.jpg
Možná ten pocit znáte: snažíte se usnout, ale zatímco myšlenky vám nepřestávají bloudit na hranici bdělosti, tělo už neovládnete. Spánková paralýza může být napoprvé docela děsivý zážitek, ale žádný strach – v následujícím videu se dozvíte, jak je to s tímhle zdánlivým ochrnutím těla doopravdy.
"Najkrajšie vec, ktorú môžeme objaviť, je záhada."Albert Einstein
kvet srelkaa.gif
Výskumníci vytvorili záber svetla tak, ako sa to dosiaľ nikomu nepodarilo. Ukazuje, že Einstein mal pravdu.
kvet srelkaa.gif
Viete si svoj život predstaviť bez jedla? Ak si myslíte, že je to nemožné, mýlite sa. Predstavím vám človeka, ktorý to dokázal!
Microsoft predstavil holografické okuliare: Imaginárny 3D svet je tu!
Najnovší produkt spoločnosti Microsoft je pre mnohých z nás ako z tých najšialenejších sci-fi filmov. Okuliare HoloLens vám totiž po ich nasadení ponúkajú neobmedzené možnosti imaginárného sveta, ktorý ovládate podľa svojej vôle.
Zdroj: youtube.com, kf, Tivi.sk
...........konšpirácia.........................xixi

Otázka:prečo stále používáme spôsob primitívneho fungovania ?

..keď máte plné ruky práce s tým aby ste uživili seba ,rodinu, nezostane vám čas ani energia, aby ste riešili záhady, duchovný život...

Odpoveď::ako lepšie ovládať celú planétu......??
reklamy na stránke nedokážem ovplivniť....sorry!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one