xixi

xixi

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
KUK

KUK

Všetky záhady sveta som vedel vysvetliť, od temna prachu zeme po zenit. Z pút myšlienok a klamov som sa oslobodil. Záhadu smrti neviem rozuzliť! Avicenna

reinkarnácia srelkaa.jpg
Matus M.Matus M. 16. október 2017, 21:42 18 komentárov
Existuje množstvo pozoruhodných prípadov, kedy malé deti tvrdili a zároveň i dokázali, že si spomínajú na život, ktorý žili v inom tele, v inom čase a na inom mieste. Áno, znie to ako sci-fi, no tie dôkazy tu naozaj sú. A ani zďaleka ich nie je málo.
Dr. Jim Tucker, renomovaný profesor a detský psychiater, im venoval pozornosť vo viacerých odborných prácach či knižných dielach, avšak medzi tie najznámejšie bez akýchkoľvek pochýb patrí kontroverzný kúsok Return To Life.
po-smrti.jpg
Lanza říká, že ve skutečnosti přenášíme prostor a čas s námi jako želvy nesou své pancíře, co znamená, že existujeme mimo čas a prostor. Tato teorie naznačuje, že smrt vědomí není možná, ale je to jen myšlenka, protože lidé se ztotožňují se svým tělem.
Věří, že jejich tělo dříve či později zmizí a že jejich vědomí zemře s jejich tělem.
V případě, že tělo vytváří povědomí, tak povědomí umírá spolu s tělem. Ale pokud tělo přijímá vědomí stejným způsobem jako kabelová televize přijímá signál, je zřejmé, že vědomí pokračuje dál v existenci, když opustí svou fyzickou schránku.
reinkarnácia srelkaa.jpg
A pred rokmi na to prišiel aj jeden uznávaný psychiater a hypnoterapeut zo Spojených štátov amerických.
Viem, že všetko má svoj dôvod. Možno ho v danej chvíli nepoznáme alebo nevidíme, ale s postupom času a trpezlivosťou vyjde všetko na svetlo sveta.”
smrt.jpg
Let světelným tunelem, setkání se zemřelými blízkými, pocit opuštění svého těla – tyto zážitky se vždy netýkají jenom lidí bojujících se smrtí. Obdobné prožitky často mají i jejich blízcí. Dokazují tyto zážitky, že smrtí naše pouť nekončí? Produkuje tyto vize otřesený mozek, který se snaží vyrovnat s odchodem milované osoby?
K tomuto záveru došiel americký vedec Robert Lanza z Wake Forest University School of Medicine v Severnej Karolíne, ktorý je zástancom biocentrismu. Podľa tejto teórie vesmír existuje len vďaka vedomia jednotlivca. Dokonca aj priestor a čas možno považovať len za "nástroje mysle". Preto aj smrť je obyčajným výplodom našej predstavivosti.
reinkarnácia.png
LONDÝN - Fatálna zrážka pripravila mladého muža o život. Celý svoj príbeh mal zrazu pred očami, dostal sa do neba, natrafil na anjela a stretol so svojim najlepším priateľom. Dnes o tom verejne rozpráva a opisuje celý priebeh svojho pobytu v nebi. Áno, tento muž prežil klinickú smrť.

Prežiť vlastnú smrť to je niečo, čo sa podarí len málokomu. Jedným z vyvolených bol Dr. Gary Wood. Vo svojich 18 rokoch sa stal spolu so svojou mladšou 16 – ročnou sestrou Sue účastníkom vážnej dopravnej nehody. Ako zázrakom jeho sestrička vyšla z nehody bez vážnych zranení. Gary to šťastie nemal. Utrpel viacero zlomenín, rozdrvený hrtan spolu s hlasivkami a jeho život bol v ohrození.
reinkarnácia srelkaa.jpg
Tragická smrť a opätovné znovuzrodenie
Jedného augustového večera roku 1983 sa Suresh Verma, ktorý bol majiteľom malého obchodu s rozhlasovou a televíznou technikou v indickom meste Agra, tešil na večeru so svojou manželkou Umou a dvoma synmi Ronuom a Sonoum. Keď chcel po práci vojsť s autom značky Fiat do dvora svojho domu, pribehli k nemu dvaja muži, ktorí Suresha Vermu strelili do hlavy.

Obchodník okamžite zomrel a táto vražda nebola nikdy objasnená.Len štyri mesiace po Vermovej vražde sa v jednej dedinke neďaleko Agry narodil chlapec, ktorý dostal meno Titu. Keď mal štyri roky, začal svojím rodičom čoraz častejšie rozprávať o svojom života obchodníka v meste Agra. Neustále opakoval, že sa volal Suresh Verma, mal manželku Umu, dvoch synov, a že bol zavraždený.
1889228.jpg
Fotoaparát má na mobilu dnes už skoro každý. A občas se na něj člověku podaří zachytit opravdu hrůzostrašné věci. Třeba jako tomuto muži, který je kolem smrtelné nehody...

Saul Vazquez řídí kamion, a tak je prakticky neustále na cestách. Během své poslední vyjížďky v Kentucky v USA se ale připletl k dopravní nehodě, kterou si vyfotil. Když si však poté snímek na obrazovce svého mobilního telefonu prohlížel, zůstal jako opařený. Zachytil totiž něco, co ho vyvedlo z míry.
muž.jpg
Americký umelec Mellen-Thomas Benedict, ktorý sa nikdy nezaujímal o duchovno, a bol neveriaci, zažil svoju smrť, a bol „na druhej strane". Počas hodiny a pol kedy bol skutočne mŕtvy, vystúpil zo svojho tela a šiel za svetlom. A práve tam vraj viedol rozhovor s Bohom.

Vrátil sa späť, aby mohol porozprávať o tom, čo tam zažil. Pre mnohých ľudí možno niečo neuveriteľné až pritiahnuté za vlasy, ale psychológ doktor Kenneth Ring, ktorý sa zaoberá prípadmi klinickej smrti povedal: „Jeho príbeh je jedným z najpozoruhodnejších , s ktorými som sa stretol pri svojom rozsiahlom výskume skúseností blízkych smrti."
kuk.jpg
Keď povedal 3-ročný chlapec Luke svojej mame, že bol kedysi žena menom Pam, rodina z Ohia sa rozhodla zistiť viac. Rodina malého chlapca začala pátrať na vlastnú päsť a na základe toho, čo chlapec povedal, dospela k záveru, že ich syn je prevtelením 30-ročnej Afroameričanky Pamely.
orig.jpg
Každý z nás sa občas zamýšľa nad tým, či existuje nejaký život po smrti. Niektorí ľudia veria, že sa naše duše dostanú do večného raja, prípadne do neba alebo dokonca do pekla. Iní si myslia, že po smrti nie je nič a ďalší dúfajú, že budú žiť ďalší život v tele úplne odlišného človeka.
kuki.jpg
Některé záhady 20. století odolávají i těm nejmodernějším metodám vědeckého výzkumu a zůstávají neobjasněny po dlouhá desetiletí. Že nevěříte na minulé životy ani na strašidla? Po přečtení tohoto článku možná změníte názor!
duša srelkaa.jpg
LONDÝN - Najväčšie tajomstvo života je to, čo sa s nami stane, keď zomrieme. Mnohí si myslia, že to nie je možné zistiť počas nášho bytia na zemi. Pár vyvolených ale tvrdí, že odpoveď pozná. Sú medzi nami takí, ktorí zahliadli posmrtný život a boli blízko zážitku smrti.
chlapec.jpg
Tříletý chlapec, žijící v Golanských výšinách na hranicích Sýrie a Izraele, tvrdí, že byl v minulém životě zavražděný sekerou. Ukázal starším z vesnice, kde vrah zakopal jeho tělo… a to tam také našli. Též jim ukázal, kde najdou sekeru, což se povedlo také.
reinkarnácia srelkaa.jpg
Myslíte si, že smrťou všetko končí? Tak to ste podľa všetkého na poriadnom omyle! Podľa najnovších vedeckých poznatkov sa totiž zdá, že ukončenie životných funkcií rozhodne neznamená koniec života. V každom z nás sa údajne nachádza nesmrteľná duša, ktorej púť je večná ... Sú to otázky staré ako ľudstvo samo. Čo sa s nami stane po smrti? Prestaneme jednoducho existovať, alebo bude naša životná púť nejakým spôsobom pokračovať? A kam poputuje naše duše? Dlhú dobu sa zdá, že jednoznačných odpovedí sa nikdy nedočkáme. V októbri roku 2014 sú však publikované závery zatiaľ najväčšieho výskumu v oblasti posmrtného života, ktoré mnohé šokujú: "Vedomie pravdepodobne dokáže prežiť smrť!"
dusaopustajucatelo.jpg
Nemeckí vedci priniesli jasný dôkaz o živote po smrti a odpovedali tak na jednu z najväčších otázok histórie ľudstva.
reinkarnácia srelkaa.jpg
Doteraz najväčší a tiež najnovší výskum, ktorý sa zážitkami pri klinickej smrti zaoberal, skúmal prípady celkom 2000 pacientov so zastavením srdca. Nazhromaždená dáta z nemocníc v Anglicku, Amerike a Rakúsku ukázala, že vedomie nemusí opustiť náš mozog tak skoro, ako sa vedci doteraz domnievali. Namiesto predpokladaných 30 sekúnd môže naše vedomie nejakým spôsobom pretrvávať aj niekoľko minút.
reinkarnácia srelkaa.jpg
Americký chlapec menom Sam sa pred niekoľkými rokmi narodil v rodine, ktorá na niečo, ako je reinkarnácia, nikdy neverila. To sa však čoskoro po jeho narodení čoskoro zmenilo. Chlapec si totiž začal vybavovať spomienky zo svojho minulého života. Najväčším šokom však bolo, že tieto spomienky sa zhodujú so zážitkami chlapcoveho zosnulého dedka ... Keď je Samovi 18 mesiacov a rodičia mu práve menia plienky, chlapec sa k svojmu otcovi údajne nahne a povie mu: "Keď som bol v tvojom veku, tiež som ti menil plinky ..." V štyroch rokoch potom Sam narazí na staré rodinné fotoalbum, kde je na jednom zo záberov auto jeho dedka. "To je prvé vozidlo, ktoré som si kúpil," hovorí vtedy. A nemýli sa!
múmia srelkaa.jpg
V Mongolsku sa našla takmer 200-ročná múmia mnícha. Prekvapením bolo, že mních nie je mŕtvy.
Mumifikovaného mnícha objavili v klasickej meditačnej polohe – v pozícii lotosového kvetu. Vedci však šokovali vyhlásením, že muž vlastne nie je mŕtvy. Mních je v stave „veľmi hlbokej meditácie“, pre ktorý sa používa výraz tukdam.
reklamy na stránke nedokážem ovplivniť....sorry!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one