xixi

xixi

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
KUK

KUK

Všetky záhady sveta som vedel vysvetliť, od temna prachu zeme po zenit. Z pút myšlienok a klamov som sa oslobodil. Záhadu smrti neviem rozuzliť! Avicenna

Život po smrti nekončí – duchovný svet
Filmy, nad ktorými budete rozmýšľať ešte dlho
filmy s pointou, časovými paradoxmi, "miešače mozgu" a celkovo filmy, ktoré dopozeráte s otvorenou pusou a budú Vám ešte dlho vŕtať v hlave
Stratená duša
Klinická smrt aneb zážitky blízkosti smrti
Úžasné sci - fi s časovými paradoxmi, alebo čo môže spôsobiť "len jedna kométa". Chápať budete len s ťažkosťami, postavám začnete nadávať a na konci sa budete pýtať: "Čo? Vrátili sa tam, kde mali? Či?"
Cestovanie v čase a skladanie dielikov puzzlí. Niekto pochopí skôr, niekto až na konci, kde je to celkom polopate vysvetlené. Každopádne tiež jeden parádny "mindfuck". Filmu nechýba skvelá atmosféra a aj slovo "paradox" je málo.
Tu sa už síce s časovými paradoxmi a slučkami nestretneme. Avšak dokonale spletená pavučina, ktorú nám prichystal tento film je dokonalá. Hlavnú hrdinku budete nenávidieť a milovať zároveň.
Dráma spojená so sci - fi. O najsilnejšej láske, sile pohľadu a reinkarnácii. Tento film Vám v hlave zostane ešte dlho a verte, že aj tomu najväčšiemu sociopatovi zvlhnú oči.
duša.jpg
K napísaniu tohto článku ma inšpirovala kniha Michael Newton – Putovanie duší. Pomohla mi odpovedať na mnoho otázok a dá sa povedať, že mi zmenila celkový pohľad na svet. Odporúčam ju každému, koho zaujímajú otázky: Kto vlastne som? Aký je zmysel môjho života na Zemi? Kam pôjdem po smrti? Ako sa žije po smrti?
láska.jpg
Brian L. Weiss je známy americký lekár, ktorý zmenil celý moj život, v dobrom slova zmysle. Pomáhal osobne aj známym osobnostiam: Sylvester Stalone, Gloria Estefan… Jeho knihu Jen láska je skutečná čítala aj nebohá princezná Diana. Páčila sa jej a mala záujem sa s ním stretnúť osobne. Bohužiaľ to nevyšlo (uvedené v knihe Poselství mistrů, strana 200).
Samozrejme, tento lekár dodržuje anonymitu svojich pacientov, ale títo konkrétní ľudia (Sylvester Stalone, Gloria Estefan) s uverejnením ich mena súhlasili. Píšem tieto informácie na začiatku z dovodu, aby ste pochopili,že je to veľmi vzácny človek, o ktorom by mal vedieť celý svet.
kuk srelkaa.png
nthony prináša nové termíny a koncepcie vysvetľujúce komunikáciu s duchovným svetom, pričom sa opiera o teoretickú fyziku, fyziológiu, teológiu a rôzne svedectvá.

Kniha Dôkazy večnosti ponúka najmodernejší pohľad na posmrtný život.

„Ako bádateľ v oblasti zážitkov na prahu smrti som nikdy nechcel mať veľa do činenia s jasnovidcami či médiami, hlavne na začiatku kariéry,“ tvrdí emeritný profesor psychológie na Connecticutskej univerzite Kenneth Ring. „Pre vedeckého pracovníka bolo dosť výstredné už to, že som skúmal ľudí, ktorí prežili svoju smrť, a zaujímal som sa o stretnutia s ufom. Nepochybujem, že niektorí naozaj dokážu odovzdať posolstvo od zosnulých a majú prístup k informáciám, ktoré sa nemohli dozvedieť normálnymi prostriedkami. Samozrejme, čítal som o slávnych médiách minulosti, ako boli Leonora Piperová, Gladys Osborne Leonard a veľa ďalších. Nikdy mi nenapadlo, aby som ja sám požiadal médium o stretnutie, no po zážitku, ktorý som nemohol ignorovať, som pred niekoľkými rokmi zmenil postoj..
reklamy na stránke nedokážem ovplivniť....sorry!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one