xixi

xixi

Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
Každý máme svoj ​​šuplík, kam si ukladáme dôležité veci.......
KUK

KUK

Všetky záhady sveta som vedel vysvetliť, od temna prachu zeme po zenit. Z pút myšlienok a klamov som sa oslobodil. Záhadu smrti neviem rozuzliť! Avicenna

text (1).gif
xixi.jpeg
57146e8cf0_72986796_t1.jpg
Podľa zákonu zachovania energie nie je možné, aby sa duchovný potenciál človeka oživujúci telo iba tak stratil.
57146e8cf0_72986796_t1.jpg
Áno - asi je to tak a tak to cítim-energia nemôže zaniknúť, môže sa iba transformovať – premeniť sa na inú formu. A preto si myslím, že nie je možné, aby zanikol duch,ktorý svojou energiou dokonca oživuje naše hmotné telo. Človek si podľa všetkého svoje predchádzajúce životy nepamätá.aj keď sa vraví a niekedy som čítala, že,keď sa zadívate hlbšie do očí dieťaťa, kým je ešte úplne malé môžete vidieť, že bytosť, ktorá sa nimi pozerá je – stará, akoby už veľa prežila.
Časom táto spomienka pripomínajúca dôvod narodenia odzneje a dieťa začína svoj nový život, akoby tu bolo po prvýkrát.
duch hodiny srelkaa.jpg
Taktiež sa vraví, že niekedy nás malé dieťa prekvapí otázkou.otázkou ktorou sa rozpamätáva na minulý život....................a je známe, že niektoré deti poznajú miesto, na ktorom sú po prvýkrát v tomto živote a vedia povedať kadiaľ ísť a kam, čo sa ukáže pri preskúmaní ako pravdivé...z.výskumu psychotroniky poznáme jav, keď si deti pamätajú svoj priamo predchádzajúci život. Najviac takýchto prípadov je zaznamenaných v Indii. To môže súvisieť s tým, že viera na reinkarnáciu sa v Indii považuje za samozrejmosť. Ale takéto prípady sa sporadicky vyskytujú po celom svete.. .Takisto sa vraví, že s nejakým talentom sa musíš narodiť.A my si túto danosť asi len prenášame z predchádzajúceeho života. A čo Božia spravodlivosť-ak by bol len jeden život?.prečo sa niekto narodí rodičom na ulici a niekto v tých najlepších podmienkach s možnosťami rozvoja? Veď podľa teórie jedného života sme sa narodili všetci s čistým kontom, nie?
Ak by ale človek v predošlom živote niekoho svojou bezohľadnosťou zmrzačil a nebolo by mu to ani úprimne ľúto a musel by sám prežiť život mrzáka, aby si uvedomil čo vlastne spôsobil – to by bolo iné. Vtedy by bolo možné aj utrpenie vnímať ako účelné....Existujú teórie, ktoré hovoria o tom, že niektorých ľudí stretávame v tomto svojom živote úmyselne. Máme si niečo odovzdať, čo sme nestihli v živote pred týmto, máme sa niečomu navzájom priučiť, spečatiť svoju lásku, ak nám to nebolo v minulom živote dovolené,odpustiť si, ale možno tiež ublížiť. dočítame sa, že niektorí vedci majú za to, že ľudský
mozog je v podstate biologický počítač a ľudské vedomie je v podstate program bežiaci v tomto kvantovom počítači. Tento program beží aj po našej smrti. Duša nezomrie, ale stane sa súčasťou univerza.
Život nášho ducha v tele je o tom, ako sa správame k iným a k svojmu okoliu, nie o pozícii, ktorú sme dosiahli a tým, čo materiálne vlastníme, vrátane tela. Svedomie a nadhľad sú návod na šťastný život. Musíme používať rozum, ale konať srdcom. V živote je výnimočným darom láska, ale najvýnimočnejšie je odpustenie. Nie sme teda telom z mäsa a kostí riadeným rozumom, obmedzeným na vnímanie zrakom, sluchom, hmatom, čuchom a chuťou, ale nehmotným duchom...teda nie je a nemala by byť ani v našom poznávaní kladená priorita na poznávanie našimi zmyslami....sú to klamlivé procesy......ak sa chceš stať tým druhým.......jedine cez ducha-cez cit...srdce?...lásku....srelkaa
reinkarnácia srelkaa.jpg
"Som presvedčený, že existuje taká vec, ako znovu-žitie. Ak sa život oddelí od smrti, tie duše života stále existujú" - Socrates
LV Lacko.jpg
“Nebojím sa smrti, už som bol mŕtvy bilióny a bilióny rokov predtým, než som sa narodil a nebolo to nič hrozné.” Mark Twain
Reinkarnácia, znovuzrodenie, alebo znovu–narodenie ducha v ľudskom tele, je súčasťou mnohých náboženstiev.
Nemusíte sa stále o niečo usilovať, náhliť sa, projektovať, plánovať, pracovať, nesnažte sa niekam dostať. Zabúdate na tu najjednoduchšiu a najočividnejšiu vec, byť tu. Keď nie ste vo svojom tele, strácate zdroj všetkého, čo má zmysel, význam a prináša uspokojenie. Ako môžete byť spokojní, keď tu nie ste?
Nevnímame, kto sme, čo je základný bod bytia, existencia. Keď nie sme tu, existujeme len na kraji reality. Nevieme si vážiť jednoduché bytie. Namiesto toho prikladáme veľkú hodnotu tomu čo chcete dokázať alebo tomu čo chceme vlastniť.
To je najväčšia chyba akú robíme. Hovorí sa tomu "veľká zrada."
- A. H. ALMMAS
„Skutočné je tak oživovanie a vznikanie živých z mŕtvych, ako aj to, že duše zomrelých žijú.“ (PLATÓN, GRÉCKY FILOZOF Z 5. STOROČIA PRED N. L., CITUJÚC SOKRATA)
Dve super knihy na stiahnutie:
Raymond-A-Moody-  884.82kB
život po živote
Moody Raymond je americký doktor filozofie a psychológie, ale predovšetkým parapsychológ, ktorý sa preslávil spísaním niekoľkých kníh z tejto oblasti, ale najväčší úspech získal knihou "Život po živote" z roku 1975, ktorá popisuje "zážitky blízkosti smrti". Svoje paranormálne štúdie vykonával vo svojom súkromnom výskumnom ústave v Alabame, ktorý nazýva "John Dee Memorial Theater of the Mind". Moody nadväzuje na J. Deea z 16. storočia, ktorý sa hleděním do sklenenej gule pozeral do minulosti a budúcnosti a privolával tak tiež duchmi. Vo svojom ústavu mal Moody špeciálne zariadenú zrkadlovú miestnosť, kde jeho hostia vyvolávali duchov svojich zomrelých priateľov. Moody tiež po hypnotické seansu uveril v možnosť reinkarnácie. Sám mal vraj deväť predchádzajúcich životov. Výlety do minulých životov podľa neho majú liečebný efekt, umožňujú zbaviť sa depresií, fóbiou alebo závislosťou. Od r.1998 je Moody vedúcim katedry pre štúdium vedomia na Univerzite v Las Vegas v Nevade. Niekoľko jeho kníh bolo preložené do slovenčiny.
Kedysi bola reinkarnácia známa aj medzi ranými kresťanmi, ale na ekumenickom koncile v Konstantinopole v roku 553 bola reinkarnácia zamietnutá a boli vyčiarknuté aj príslušné state z cirkevných textov.
smrt srelkaa.jpg
"Podobne ako sa bunky spojili v mnohobunkové organizmy a vyliezli na súš, ľudia sa spoja v mnohočloveka a odletí zo Zeme do wesmíru." Sebastián Wortys
Rovnako ako sa oheň prejavuje v rôznych podobách dreva, tak sa za rôzneho pôsobenia kvalít hmotnej prírody prejavuje čistá duša v rôznych telách.
Śrímad Bhagavatam
„Keďže duša neexistuje oddelene od tela, a predsa nie je telom samotným, môže sa nachádzať v jednom tele či v inom a môže z jedného do druhého prechádzať.“ (GIORDANO BRUNO, TALIANSKY FILOZOF ZO 16. STOROČIA N. L.)
smrt srelkaa.jpg
Skúsenosti s posmrtnými zážitkami v klinickej smrti zažilo údajne až 200 miliónov obyvateľov vyspelých krajín. Títo ľudia zhodne vypovedajú, že sú ťahaní tmavým tunelom do oslnivého svetla, dostávajú sa do krásnych krajín, hrá ukľudňujúce hudba a stretávajú sa s rôznymi bytosťami alebo osobami, ktoré sú už po smrti. Veľmi často to sú rodičia.
Môže to zapríčinovať odumieranie mozgu-Mozog je nútený pracovať bez hmatových, zrakových a sluchových vnemov a vytvára si tak svoj vlastný svet. Tieto vízie potom tí, ktoré sa podarí znovu priviesť k životu nesprávne reprodukujú ako dôkaz onoho sveta.
Nech žiješ akýkoľvek ťažký život, pamätaj si, že tvoj život má zmysel. Nič sa nedeje náhodou. Je tu nejaký vyšší plán stvoriteľa a my sme jeho súčasťou.
„Nič nie je mŕtve: ľudia iba predstierajú, že sú mŕtvi... a pritom sa začínajú pozerať na svet akoby cez okno, živí a zdraví, v nejakom novom prestrojení.“
(RALPH WALDO EMERSON, AMERICKÝ ESEJISTA A BÁSNIK Z 19. STOROČIA N. L.)
Nejsme lidské bytosti procházející spirituální zkušeností Jsme spirituální bytosti jež prožívají svou lidskou zkušenost Pierre T
Lekári a vedci nevylučujú, že sa im podarí dokázať existenciu duše
Helen Rockfeld

Existuje život po smrti a ľudská duša? Skupina vedcov v uznávanom California Institute of Technology si vypočula lekárov z nemocnice zo Southamptonu, ktorí priniesli presvedčivé dôkazy, že ľudské vedomie pokračuje vo svojej činnosti aj potom, čo mozog prestane fungovať a pacient je klinicky mŕtvy.
Vaše poslední inkarnace bude čistá a krásná.
Všechny vlákna budou spojena.
Všechny kouty zameteny.
Všechny věci budou pěkně poskládané a uložené
Medzi nebom a zemou – Reinkarnácia
Existuje život po živote? Alebo je to celé len výmysel? Dokázať reinkarnáciu podľa skeptikov nemožno, keďže neexistuje žiaden prístroj, ktorý by to overil, no podľa ďalších odborníkov to možné je, a potvrdiť to môžu ľudia v hypnóze. Niektoré dôkazy sú viac ako šokujúce!


Reinkarnácia je neoddeliteľnou súčasťou náboženstiev hinduizmu a budhizmu, ktoré hlásajú, že duša sa po smrti fyzického tela prevtelí do iného, práve narodeného dieťaťa. Podľa toho ako duša žila, a aké skutky vykonala, sa vraj posudzuje jej ďalšie umiestnenie. Príkladom ešte dnes môže byť dalajláma, ktorý sa podľa tibetského budhizmu neustále prevteľuje, a ten súčasný, ktorý žije v exile, je už 14. v poradí. Je teda možná reinkarnácia?
503431.jpg
Výskum reinkarnácie
Prvým odborníkom, ktorý sa začal reinkarnáciou seriózne zaoberať bol v roku 1961 významný americký psychiater Ian Stevenson, ktorý zomrel v roku 2007. Tím Iana Stevensona z Univerzity vo Virgínii štyridsať rokov zhromažďoval záznamy o možných prípadoch reinkarnácie. Záznamy sa týkali väčšinou detí – mal ich viac ako tritisíc, ktoré tvrdili, že už na zemi určite boli. Sám Stevenson vysvetlil, že „malí sú bližšie predchádzajúcemu životu, a môžu si naň aj lepšie spomenúť.“ Detské spomienky totiž nie sú ovplyvnené učením, filmami, či literatúrou ako spomienky dospelých.Psychiater Stevenson len nezbieral záznamy, ale si aj detské tvrdenia aj overoval. Podarilo sa mu nájsť deťmi opisované miesta, dokázal tiež vypátrať ich kamarátov, či ešte žijúcich rodičov z minulého života. Staré matriky, ktoré sa mu podarilo nájsť len potvrdzovali spomienky detí, ktoré sa už reinkarnovali.
Je teória o reinkarnácii pravdivá?
Reinkarnácia hlása, že duša má po sebe nasledujúce fyzické telá, a tým veľa životov na zemi. Prívrženci učenia hľadajú odpovede na otázky, ako napríklad: prečo je jeden človek tak dobre situovaný v živote, že má všetky výhody, ktoré mu môžu poskytovať peniaze a kultúra, kým nejaký iný človek sa narodí do veľmi ťažkých podmienok, kde úspech v živote sa javí nemožným? Prečo sa narodí jedno dieťa ako mrzák, alebo slepé, kým druhé dieťa príde na svet so zdravým telom? Prečo sa dožije jeden človek vysokého veku, kým iný zomrie už po niekoľkých rokoch?
Ľudia nie sú slobodne a navzájom rovnocenne narodení, ale svoje životy začínajú ako kone na dostihoch, pričom niet dvoch, ktorí by niesli rovnakú záťaž. Prečo by to malo byť tak, keď Boh je skutočne spravodlivý? Reinkarnisti hlásajú, že dnes žneme plody tých semien, ktoré sme zasiali v priebehu mnohých predchádzajúcich životov buď k dobru, alebo ku zlu. V zákone karmy leží zakotvené, že človek je zodpovedný za následky každého počínania v tomto, alebo v budúcom živote. Niektorí z tých, čo stoja dnes na najnižšom sociálnom stupni, putovali predtým na zemi ako králi, prezidenti, generáli a kňazi, a niektorí, ktorí dnes zastávajú vedúce pozície, sa morili v predošlých časoch ako jednoduchí roľníci, veslovali na galejach, alebo dokonca nosili reťaze otroka.
Reinkarnisti hovoria, že sme tu pre to, aby sme sa duchovne vyvíjali, to znamená, aby sme plne chápali náš duchovný stav a dosiahli plnú kontrolu nad našou mentalitou. Ďalej tvrdia, že dosiahnutie tohto počas jedného života je ťažké. Z toho dôvodu sa musíme mnohokrát vrátiť na zem, aby sme sa viac naučili. Prečo sa nedá učenie zakončiť v rozpätí jedného života? Teória reinkarnácie hlása, že to je nemožné pre lenivosť a nečinnosť ľudí, ich odpor radikálne sa zmeniť a prijať nové myšlienky, ich sebauspokojenie a predovšetkým pre ich nevedomosť o vlastnom nekonečnom potenciáli. Väčšina ľudí na tomto svete je, vzhľadom na ich duchovný rast, ešte stále nečinná a nie náchylná k tomu, aby sa zmenila
Čo sa naučili vo svojich mnohých predchádzajúcich životoch?
Ak nič, v čom tkvie potom zmysel návratu? Každé dieťa sa začína učiť, vychádzajúc z úplnej nevedomosti. Neexistuje žiaden dôkaz na to, že niekto si prinesie vedomosti a skúsenosti nadobudnuté v niekdajšom živote. Aký zmysel majú neustále návraty, keď sa aj tak vždy musí začínať odznovu? Toto učenie je v protiklade s Princípom stvorenia – človek mal pôvodne dosiahnuť dokonalosť v rozpätí jedného života, vojsť do neba a žiť s Bohom v radosti a nádhere vo večnosti!
Ak by reinkarnácia bola pravdivá, nemali by sme mať medzi nami dôkazy o tom v podobe mnohých dokonalých duší? Zaiste by malo byť teraz mnoho zrelých a pokročilých duchov medzi zámožnými a mocnými zeme. Ale súhlasí to? Naopak, v mnohých prípadoch sa zdajú byť presne takými nezrelými a nedokonalými ako zvyšok ľudstva. Ak materiálne uprednostnení ľudia na zemi požívajú zárobok za ich dobre vedený život v minulosti, nemalo by byť potom medzi nimi viac dôkazov v podobe nadpriemerných ľudí a dokonalých duší? Predsa však nevidíme žiadne takéto dôkazy. Keby bola reinkarnácia skutočnosťou, nemali by ľudia majetní a ľudia s mocou a pozíciou byť v tomto živote značne šťastnejší a vyrovnanejší ako tí, ktorí žijú v horších pomeroch? Sociálne analýzy však dokazujú, že to nie je tak.
Materiálne bohatstvo, dobré prostredie, fyzický komfort, najlepšie vzdelanie, úcta a moc, v podstate, vzhľadom na duchovné hodnoty, nepredstavujú skutočné požehnanie. František z Assisi sa vzdal svojho majetku a luxusu a stal sa mníchom, aby nasledoval Ježiša. Tomáš Akvinský zanechal šľachtický stav a stal sa pokorným kňazom, aby hľadal duchovnú pravdu. Albert Schweitzer si zvolil život s Afričanmi, aby im slúžil v kresťanskej láske, pričom sa vzdal dobrej pozície a vysokej životnej úrovne. Helene Keller, hoci slepá a hluchonemá, dosiahla najvyšší akademický titul a našla duchovné poznanie a pokoj. Je dôležité vedieť, že to, čo teraz robíme, určuje náš život a charakter v duchovnom svete. Musíme sa usilovať splniť Boží príkaz pre náš život.
Reinkarnisti sa domnievajú, že celý vývoj všetkých našich životov je nahromadený v hlbších stupňoch nášho podvedomia, a teda naša terajšia mentalita a v dôsledku toho náš osud je logickým výsledkom tých životov, ktoré sme prežili až do súčasnosti. Je pravdou, že dojmy a skúsenosti raného detstva vnikli hlboko do nášho podvedomia a môžu do určitého stupňa ovplyvňovať ľudskú mentalitu. Kým naše fyzické telo spí, môže sa duša pohybovať na iných miestach, na ktoré sa potom po zobudení vôbec nevieme rozpamätať. Tieto dva faktory môžu byť dôvodom pre mnoho spomienok na miesta a ľudí, ktoré presahujú oblasť vedomých skúseností.
Na predchádzajúce formy bytia nemáme ani nepatrné spomienky. Reinkarnisti vysvetľujú túto skutočnosť hlásaním, že ľudia sú už obvykle náchylní v tomto živote si robiť starosti a žialiť nad uplynulými udalosťami. Keby sa museli zaoberať materiálom z mnohých životov, rýchlo by zničili seba samých. Preto, ako hovoria oni, utkala príroda závoj zabudnutia nad začiatkom nášho bytia a z dobrých dôvodov skrýva spomienku na predchádzajúci život. V tomto živote máme žať to, čo sme zasiali počas iného života. Prečo je nám však daná zodpovednosť za čosi, na čo sa nevieme rozpamätať, a tak to nemôžeme nikdy vedome napraviť?
Dovolávajú sa niekoľkých prípadov, keď si ľudia pri čítaní dejín antiky alebo pri rozprávaní z iných zemí a dôb "spomenú" na príbehy, o ktorých práve čítajú. "Spomienka" tohto druhu vystúpi, ak spoluúčinkujúci duchovia zosilnia mentálne predstavy, ktoré sa nezmeniteľne vytvárajú pri čítaní.
Emanuel Swedenborg, veľký mystik 17. storočia, vysvetľuje tieto spomienky takto:
tema005img.png
"Ak by duch rozprával k človeku zo svojich vlastných spomienok, mohol by sa tento človek domnievať, pretože si nie je skutočnosti vedomý, že sú to jeho vlastné myšlienky, ktoré má v pamäti, hoci sú to myšlienky ducha. To by znamenalo, že je to spomienka na niečo, čo ten človek nikdy nepočul ani nevidel." Teda takéto prekvapujúce predstavy a myšlienky sú prítoky zo spomienok spoluúčinkujúcich duchov.
Reinkarnácia pokladá rozmanitosť ľudských talentov za výsledok ich aktivity v druhom živote. Domnievajú sa, že zázračné deti sú duše, ktoré získali svoje schopnosti v predošlom živote. Na to existuje však lepšie vysvetlenie. Nadania detí sa dajú ľahko sledovať už po podobne nadaných rodičoch alebo predkoch. Takíto talentovaní ľudia môžu byť neviditeľne vzdelávaní, a to duchmi s umeleckými vlohami, ktorí túžia pokračovať vo svojich dielach pre radosť a v prospech ľudstva. Nazývame to rad poslaní. Samozrejme, títo umelci-duchovia dbajú vždy na to, aby našli rozumom obdarené a pre ich účel najlepšie vhodné telá
Zomretí umelci, autori, hudobníci alebo básnici, aby mohli splniť svoje poslania, nadväzujú styky s ľuďmi na zemi, ktorí majú rovnaké povahové črty alebo záujmy.
To isté sa vzťahuje na oblasť vedy, filozofie, ekonomiky, politiky alebo nejakého iného odvetvia. Duchovné bytosti s podobnými záujmami a nadaniami prichádzajú na zem, aby podporovali ľudí v ich úsiliach.
Reinkarnačné učenie odporuje skutočnosti prirodzeného duchovného rastu. Krátkemu životu sa pripisuje príliš veľký význam. Myšlienka, že sa musíme opäť vracať k pozemskému životu, aby sme sa stali dokonalými, neznamenala by nič iné ako to, že sa musíme opäť vrátiť do materskej školy po tom, čo sme už raz absolvovali materskú školu, základnú školu a univerzitu. Čo je pozemský život, ak nie materskou školou? Nesmiernym možnostiam ďalšej školy v duchovnom okruhu sa pripisuje veľmi malý význam. Celá teória reinkarnácie je obmedzená predstava, ktorá neberie do úvahy, že tento svet je vývojovou oblasťou. Na neviditeľnej strane existuje mnoho stupňov a škôl, ktoré ponúkajú oveľa väčšie možnosti vývoja, ako to tento smrteľný svet robí.
Napokon si musíme uvedomiť, že duchovným princípom je, že duša môže dosiahnuť dokonalosť iba v spojení s fyzickým telom. Na základe tohto princípu sú všetky duchovné bytosti bez fyzického tela ešte nedokonalé a musia nadviazať kontakt s ľuďmi na zemi, aby sa mohli vyvinúť k dokonalosti. Teória reinkarnácie sa zdá byť nedorozumením a nesprávnym vysvetlením procesov, ktoré sa objavujú pri fenoménoch prechodne sa zdržiavajúcich duchov v tele pozemskej bytosti. Bytosti oddelené od tela sa vracajú ako duchovia späť, aby ako neviditeľní učitelia pomáhali ľudstvu a viedli ho.
V hmotnom svete prenáša živá bytosť svoje rôzne poňatia života z jedného tela do druhého, podobne ako vietor prenáša vône. Takto prijíma jeden druh tela a znovu ho opúšťa, aby prijala ďalšie.
(Bhagavad-Gita 15.8).
smrt tunel srelkaa.jpg
Nie je to však fyzická reinkarnácia, ale návrat v duchu s úmyslom slúžiť a pomáhať tým na zemi.
Čím viac druhým pomáhajú, tým väčšie sú pokroky, ktoré dosiahnu. Aby však našli pravú osobu, musia hľadať spoločnú základňu pre vzájomnú výmenu. Zvlášť v tomto čase môžu duchovné bytosti, pomáhajúce a slúžiace tým, ktorí spolupracujú s Kristom, dosiahnuť dokonalosť.
Namiesto toho aby pomáhali, môžu byť predstavy o reinkarnácii veľmi nebezpečné. Bytosť, zameraná na pozemský život, silne viazaná na fyzický svet, môže spoznať túto teóriu a pevne si zaumieniť reinkarnovať sa, výsledkom čoho je, že sa zakotví do aury osoby, citlivej na duchovný vplyvy. Obete takýchto duševných posadnutostí sú často vo veľkej tiesni.

Otázky, komentár: info@boziprincip.sk
Strach ze smrti je velice účinný nástroj jak s lidmi manipulovat a ovládat je. Když nebudete mít strach ze smrti, tak nebude možné vás tím ovládat. Lidé, kteří vás ovládají, už to od vašeho útlého dětství zapisují do vašich myslí. Už od první návštěvy školy je lidem vtloukán tento nesmysl do hlavy. To samé dělá náboženství. Straší peklem a slibuje, že něco přijde až potom. Teď ale musíš trpět a platit a teprve potom se něco změní. Všechno je to jen manipulace. Osobně se divím, že ještě dnes existují lidé, kteří nevědí, že jsme duchové žijící v lidském těle, které nám umožňuje žít v této dimenzi. Každý z nás přišel z nějakého místa ve vesmíru. A každý sem přišel proto, aby zde prožil zkušenost mnohdy trvající celou řadu tělesných životů v různých tělech.
Ztrátou fyzického těla nic nekončí. Je to, jako když si sundáte oblek. Také tím nepřijdete o život. Oblečete si jiný a život jde dál. Takže netruchlete pro lidi, které jste měli rádi. Je to podobné, jako když odjeli na delší cestu. Přijde doba, kdy se opět shledáte. Uvědomte si, že jste nesmrtelné bytosti. Pro mnoho lidí to bývá velkým překvapením, když umřou a stále nejsou mrtví a vše funguje dál. Jen je jim divné, že je najednou nikdo nevidí a podobně. Nejsou na tom co přijde po ztrátě těla připraveni. Ale lidé kteří to prožili, už se nikdy smrti nebojí. Vědí naprosto jistě, co bude následovat.
Život po smrti – skutečnost o které ještě někteří pochybují
Je mnoho vynikajících odborníků, kteří vám to mohou potvrdit.

Doktor Jeffrey Long založil nadaci pro výzkum zážitků v blízkosti smrti. Bylo zmapováno obrovské množství případů a to že smrtí nic nekončí, je jednoznačně potvrzeno. Mnoho informací můžete najít na stránkách této nadace: http://www.nderf.org. Doktor Long napsal o těchto věcech knihu, kterou si můžete přečíst. Je pouze v angličtině a jmenuje se „Evidence of the Afterlife“.

Doktor Raymond Moody je dalším vynikajícím odborníkem, který zasvětil svůj život zkoumání těchto pravd. I on psal o těchto věcech. Napsal knihy „Život po životě, Život před životem, Život po ztrátě a Světlo po životě a další věci. Jeho knihy jsou dostupné i v češtině. Můžete se podívat i na jeho stránky: http://www.lifeafterlife.com/ Informací je obrovské množství stejně jako důkazů. Prožilo to mnoho milionů lidí. Knih na toto téma je velké množství i v českém jazyce.

Sekta materialistů a skeptiků je stále hodně rozšířená. Stále káže své bludy, které jim natloukli do hlavy v průběhu jejich vzdělávání. Naprostá většina lidí, kteří existenci posmrtného života popírají, se dlouhodobě o tyto věci nezajímají. Jen omílají to, co je naučili. Není proto důvod jim věřit. Záměr je takový, abyste se báli smrti a proto vám to budou neustále vymlouvat, abyste se nezbavili strachu a mohli vás ovládat. Proto o svém duchovním těle nesmíte vědět.

Muži v tomto dokumentu zasvětili tomuto výzkumu celý život. Smrt neexistuje a je krásné to vědět. Je toho tolik před námi. Tak to opravdu je.
Zdroj:Napsal Svět kolem nás dne 2. listopad 2013. Kategorie Kontroverzní realita
Na odľahčenie....:

Šesťdesiatpäťročná žena mala infarkt. Rýchla záchranná služba ju doviezla do nemocnice.

Keď bola na operačnom sále, mala zážitok blízkej smrti ...

Zbadala Boha a spýtala sa ho, "Nastal môj čas?"
Boh povedal, "Nie, zostáva ti ešte 33 rokov, 2 mesiace a 8 dní života."
Keď sa žena zotavila, rozhodla sa zostať v nemocnici a nechať si urobiť face-lift, liposukciu,

prsné implantáty a brušnej plastiku.
Dokonca si niekoho objednala, aby jej prefarbil vlasy a vybielili zuby!

To všetko, pretože keď jej zostávalo ešte toľko rokov života, chcela to čo najlepšie využiť.
Po poslednej operácii ju prepustili z nemocnice.

Na ceste domov, keď prechádzala ceste, zrazila ju sanitka. Bola na mieste mŕtva.
Keď predstúpila pred Boha, dožadovala sa vysvetlenia.

"Myslela som, že si povedal, že mám ďalších 33 rokov života? Prečo si ma nestiahol z cesty tej sanitky?"

Boh odpovedal: "Nepoznal som ťa".
Ak je láska v duši, tak aj kvety v snehu rozkvitnú.
5398a489296ba9cb4c8a0000.jpg
reklamy na stránke nedokážem ovplivniť....sorry!
Flag Counter
Zdroj:okrem vlastných materiálov všetko ostatné zo svojej mailovej schránky.ak sa materiál dotkol niečich ochranných práv- napíšte mi a ihneď zjednám nápravu.ďakujem!!!
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one